REDWELL SLOVENSKO

infrakúrenie… … a cítite sa dobre

Rondo 500 Zaruka na infrapanely 90 mesiacov WE 900-Monet-Madame Monet and Her Son WE 1100-Monet-Seaside at Sainte Adresse Popisovacia tabula Wellina

Profil firmy

 

Redwell Slovensko s.r.o. je oficiálnym distribútorom výrobkov rakúskeho výrobcu REDWELL Manufaktur GmbH pre Slovenskú republiku a zaisťuje všetky služby spojené s návrhom, distribúciou a inštaláciou infrakúrenia Wellina.

Naša spoločnosť pokračuje v ponuke najkvalitnejších produktov a služieb na trhu v oblasti vykurovania. Infrapanely, ktoré naša firma ponúka dokážu zabezpečiť teplo a tepelnú pohodu od malých obytných priestorov až po priemyselné objekty.

Výrobky sa pravidelne inovujú s ohľadom na potreby zákazníka a vývoja designu interiéru. Pre zaistenie maximálnej kvality výroby, výrobca v roku 2007 prešiel na certifikované riadenie kvality EN ISO 9001:2000 a EN ISO 14001:2004.

Infravykurovacie panely s vysokou kvalitou a designovým prevedením a ekonomicky výhodným princípom sálavej distribúcie tepla odlišným od bežných konvenčných spôsobov vykurovania tvoria rýchle rastúcu oblasť na trhu s vykurovacou infra technikou.